Żółty serek

Forum o wszystkim, dla wszystkich.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-04-20 22:06:43

marciawspaniala

Kupa

Zarejestrowany: 2014-04-19
Posty: 1
Punktów :   

Jestem super. Cześć.

Cześć jestem marcia <3 *Wiec wychodzi na to ze mam na imie Marta,pomysłowe*
                                                                   UWIELBIAM DZIECI,KOCHAM MOJĄ ŻONE I SYNKA A SAMA JESTEM WSPANIAŁA NAJPIĘKNIEJSZA I NAJCUDOWNIEJSZA
                                                                                                                                           i wgl super no
                                                                                                                                        ...i kochana
                                                                                                                                         Dobra dość
                                                                                                                                            DOŚĆ ;_;

//Nie skracaj tak chamsko. Używaj polskich znaków. Pisz  DUŻYMI literami po kropce.Temat wątku zaczynaj dużą literą. Be'anshie//

Offline

 

#2 2014-04-20 22:10:01

Kotomi

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jestem super. Cześć.

Jesteś super jesteś wspaniała.
Witam prze serdecznie.
A może frytki do tego.


http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2014/057/e/d/bez_nazwyss_by_marleonone-d7822sp.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoninjagra.pun.pl www.etnologia-uni-wroc.pun.pl www.radiotopmusic.pun.pl www.revoltamu.pun.pl www.semaforskwierzyna.pun.pl